Kimishima Ao – Bloomin’ (Kadokawa, 2022)

Tagi

Tags

Kategorie

Categories

Kimishima Ao – Bloomin’ (Kadokawa, 2022) - Dane

Kimishima Ao – Bloomin’ (Kadokawa, 2022) - Details

Źródło

Source

Rewrite, Summer Pockets, Koi x Shin Ai Kanojo, Einstein Yori Ai o Komete

Wydawca

Publisher

Kadokawa
k

Tytuł Oryginalny

Original Title

Bloomin'

Artysta

Artist

Kimishima Ao (君島あお)

Data Wydania

Release Date

30.04.2022

MFC

MFC

1501993

Kimishima Ao – Bloomin’ (Kadokawa, 2022) – Komentarz

Kimishima Ao to artysta odpowiedzialny za projekty postaci do wielu visual novel. Zarówno tych bardziej znanych, jak i tych mniej. Zaprojektował również kilka okładek do singli na płytach CD. Publikacja zawiera sporo oryginalnej twórczości, ale również grafiki na przykład z Rewrite (Key), Summer Pockets (Key), Koi x Shin Ai Kanojo czy Einstein Yori Ai o Komete. Niemal każda strona wypełniona jest po brzegi wydrukiem. Wiele stron zawiera dzieła Kimishima Ao na dwóch pełnych stronach A4 (czyli w formacie A3) – tak, jak na zdjęciu poniżej. Jakość druku jest (jak zwykle) fenomenalna, kolory są bardzo żywe, a sama twórczość Kimishima Ao w Bloomin’ naprawdę cieszy oczy.

Wydanie prezentowane w recenzji to wersja limitowana. Artbook zapakowano tutaj w kartonowe pudełko oraz dołączono bonus w postaci książki ze szkicami. Całość liczy 144 stron w formacie A4 i wyceniona jest na ¥5000. Na samym końcu znajdziemy ciekawy wywiad z autorem Bloomin’ (w całości w języku japońskim) oraz strony z przypisami dotyczącymi poszczególnych ilustracji. Znajdują się tam między innymi krótkie komentarze od autora i kogo przedstawia ilustracja. Nie zabrakło także informacji o pochodzeniu grafiki i ewentualnie gdzie dane dzieło było oryginalnie opublikowanie.

Bloomin’ to w mojej opinii ważna pozycja w kolekcji każdego fana stylu Kimishima Ao i visual novel, do których stworzył projekty postaci.

Kimishima Ao – Bloomin (Kadokawa, 2022) – Prezentacja

Zanim pokażę kilkanaście zdjęć z zawartością artbooka, szybki rzut oka na stronę zewnętrzną. Z racji tego, iż dołączono również osobną książkę ze szkicami, całość umieszczona jest w kartonowym pudełku.

Artbook zwinięto w wysokiej jakości obwolutę oraz obi. Okładka delikatnie różni się od ilustracji na opakowaniu zewnętrznym.

Po zdjęciu obwoluty z obi, ponownie ta sama ilustracja, tylko bez kolorów.

Tak prezentuje się dodatek ze szkicami.

Galeria

Artbook

Szkice

Ostatnia modyfikacja:
13 marca 2023
Last modified:
13 marca 2023

Podobne Wpisy

Related Posts