Komeshiro Kasu – Girls Planet (Genkosha, 2022)

Tagi

Tags

Kategorie

Categories

Komeshiro Kasu – Girls Planet (Genkosha, 2022) - Dane

Komeshiro Kasu – Girls Planet (Genkosha, 2022) - Details

Źródło

Source

-

Wydawca

Publisher

Genkosha
k

Tytuł Oryginalny

Original Title

米白粕 – GIRLS PLANET

Artysta

Artist

Komeshiro Kasu

Data Wydania

Release Date

06.07.2022

MFC

MFC

1558554

Komeshiro Kasu – Girls Planet (Genkosha, 2022) – Komentarz

Artbook zatytułowany Girls Planet autorstwa Komeshiro Kasu zawiera przede wszystkim oryginalne ilustracje artysty. Liczy 176 stron w formacie A4. Wydruk – tradycyjnie na wysokiej jakości, grubym papierze. Na samym końcu publikacji znajdziemy opis krok po kroku w jaki sposób zostało stworzone dzieło widoczne na okładce. Ten sam rysunek, tylko w pełnej wersji na dwóch stronach A4 zobaczyć możemy w samym artbooku. Na końcu wywiad z autorem, pod którym widnieje ładnie zrealizowany timeline z przykładowymi ilustracjami Komeshiro Kasu z poszczególnych lat. Ostatnie strony poświęcono na przybliżenie pochodzenia obrazów, które wcześniej oglądaliśmy i lata, w których powstawały łącznie z krótkim opisem każdego z nich.

Jakość wydruku jest bardziej niż zadowalająca. Kolory wyglądają żywo a ilość detali zachwyca. Napisy na okładce zrealizowano na hologramowej folii, co dość znacznie podnosi aspekty estetyczne i sprawia wrażenie produktu premium. Komeshiro Kasu śledzę już od dawna na pixiv, więc artbook z jego dziełami w mojej kolekcji to była w zasadzie kwestia czasu. Z czystym sercem polecam każdemu kolekcjonerowi.

Komeshiro Kasu – Girls Planet (Genkosha, 2022) – Prezentacja

Przed przejściem do galerii, w której można będzie zobaczyć kilka zdjęć zawartości artbooka, wypada pokazać jak prezentuje się on z zewnątrz.

Tak prezentuje się w obwolucie:

Natomiast tak bez:

Galeria

Ostatnia modyfikacja:
1 czerwca 2023
Last modified:
1 czerwca 2023

Podobne Wpisy

Related Posts