O stronie

Stronę tę traktuję jako jedno z moich hobby. Do bycia i posiadania zmysłu humanisty mi daleko, także z góry proszę o powstrzymania się z komentarzami dotyczącymi stylistyki tekstu, nikogo nie zmuszam do czytania,  jeśli nie podoba Ci się mój styl, to zwyczajnie polecam zaprzestania czytania moich wpisów.

Krótko o zawartości:

Anime & Manga – Raczej nie liczcie nie recenzje i opisy serii – tasiemców. Głównie jestem nastawiony na gatunki slice of life, dramat oraz sci-fi. Serie, które wyjątkowo przypadną mi do gustu, będę opisywał z odcinka na odcinek, te mniej ciekawe podsumuję po zakończeniu danego sezonu. Sytuacja trochę jest inna w przypadku mang, ponieważ nie kupuję raczej wszystkiego jak leci (oraz podobnie jak w przypadku seriali, nie interesują mnie tasiemnice), będę się starał opisywać każdy tom, który przeczytam.
Pozdrawiam serdecznie.

Figurki – recenzje figurek. 99% przypadków będą to figurki z anime lub japońskich gier. Recenzuję tylko oriyginale, także bootlegów tutaj nie zobaczycie.

Artbooki – tutaj sprawa wygląda podobnie. w 99% przypadków będą to artbooki japońskich artystów z gier, anime lub ogólnej twórczości danego ilustratora. Będą to oryginalne wydania japońskie, z nielicznymi wyjątkami wydawców angielskich.

Android – ta kategoria będzie traktowana raczej ogólnie, można spodziewać się opisu ciekawych aplikacji, czy grzebania przy sprzęcie, którego miałem okazję używać.

Muzyka – z racji tego, że interesuję się głównie raczej niszową elektroniką, to właśnie takich wpisów będzie najwięcej. Nie znaczy to jednak, że całkowicie zabraknie innych gatunków.

IT – podobnie jak w przypadku działu android – nic na siłę, chętnie podzielę się swoją wiedzą i przemyśleniami na temat nowych technologii.