Toosaka Asagi – Sanctuaire (Hobby Japan, 2022)

Tagi

Tags

Kategorie

Categories

Toosaka Asagi – Sanctuaire (Hobby Japan, 2022) - Dane

Toosaka Asagi – Sanctuaire (Hobby Japan, 2022) - Details

Źródło

Source

Fate/Grand Order, Original

Wydawca

Publisher

Hobby Japan
k

Tytuł Oryginalny

Original Title

遠坂あさぎ - Sanctuaire

Artysta

Artist

Toosaka Asagi

Data Wydania

Release Date

06.08.2022

MFC

MFC

1573857

Toosaka Asagi – Sanctuaire (Hobby Japan, 2022) – Komentarz

Artbook liczy 130 stron w formacie A4. Został wydany w sierpniu 2022 roku przez wydawnictwo Hobby Japan w cenie ¥3000. Publikacja Sanctuaire przedstawia dzieła Toosaka Asagi. Zarówno jej oryginalne postacie, jak i takie przedstawiające bohaterki Fate/Grand Order. Ma ona w swoim dorobku wiele okładek i ilustracji do różnych light novel. Jednak oprócz tego, odpowiadała również za projekty postaci w kilku anime oraz projekty awatarów dla kilku VTuberek.

Całość podzielono na dwie części. Na pierwszych 110 stronach podziwiać możemy prace artystki, natomiast na samym końcu przedstawia ona swój proces twórczy na przykładzie kilku swoich dzieł. Ostatnia strona to krótki list do fanów z podpisem.

Nie mogę zarzucić niczego jakości druku. Wszystkie ilustracje prezentują się fenomenalnie, mają świetne nasycenie kolorów i kontrast. Wszystko to, nad czym pieczołowicie autorka pracowała, zostało w pełni odzwierciedlone na papierze. Wiele dzieł zajmuje niemal pełne kartki. Niektóre (jak Saber poniżej) widnieją na dwóch stronach.

Sanctuaire warto mieć w kolekcji – nawet jeśli nie znamy artysty. Prace Toosaka Asagi wyróżniają się ogromną dbałością o szczegóły, świetnym cieniowaniem oraz świetnie dobraną paletą barw. Uczta dla oczu. Z uwagi na to, że mamy do czynienia również z bardzo dobrą jakością druku i samego papieru wrażenia te są spotęgowane.

Toosaka Asagi – Sanctuaire (Hobby Japan, 2022) – Prezentacja

Przed przejściem do galerii, w której można będzie zobaczyć kilka zdjęć zawartości artbooka, wypada pokazać, jak prezentuje się on z zewnątrz.

Tak artbook Toosaka Asagi – Sanctuaire prezentuje się w obwolucie:

Natomiast tak bez:

Galeria

Poniżej umieszczam kilka przykładowych stron z zawartości artbooka Toosaka Asagi – Sanctuaire.

Ostatnia modyfikacja:
17 marca 2024
Last modified:
17 marca 2024

Podobne Wpisy

Related Posts