Illyasviel von Einzbern – 1/6 (China Dress Ver.) – Fate/kaleid liner PRISMA☆ILLYA 3rei!! (Phat Company, 2019)

Tagi

Tags

Kategorie

Categories

Illyasviel von Einzbern – 1/6 (China Dress Ver.) – Fate/kaleid liner PRISMA☆ILLYA 3rei!! (Phat Company, 2019) - Dane

Illyasviel von Einzbern – 1/6 (China Dress Ver.) – Fate/kaleid liner PRISMA☆ILLYA 3rei!! (Phat Company, 2019) - Details

Źródło

Source

-

Producent

Manufacturer

-

Typ

Type

Normalny

Wymiary

Size

1/6 - 200mm

Data Premiery

Release Date

23.12.2019

MFC

MFC

740390

Illyasviel von Einzbern – 1/6 (China Dress Ver.) – Fate/kaleid liner PRISMA☆ILLYA 3rei!! (Phat Company, 2019) – Komentarz

Wstęp

Bardzo podobają mi się figurki od Phat! Company. Zazwyczaj cechują się one bardzo wysoką jakością wykonania i są w dość przyzwoitej cenie.

Illyasviel von Einzbern – 1/6 (China Dress Ver.) – Fate/kaleid liner PRISMA☆ILLYA 3rei!! (Phat Company, 2019) – Jakość wykonania

Trochę martwiłem się, czytając komentarze o to, jak wyglądać będzie jej twarz, ponieważ wiele ludzi na to narzekało. Po otwarciu zauważyłem, iż design jest nieco bliższy temu, jak wygląda ta postać w materiale źródłowym adaptacji (manga) niż tego, jaki styl przyjął Silverlink oraz większość fanartów. W każdym razie nie wygląda to źle i cała figurka prezentuje się naprawdę rewelacyjne. Świetna dbałość o detale oraz cieniowanie. Włosy mogłyby mieć ciut więcej detali. Tym bardziej że nawet na samym ubraniu widać każde najmniejsze nawet pofałdowanie. Rekompensują to akcesoria stosowane w chińskich tradycyjnych sukniach (qipao) i doskonałe ich malowanie. Jeśli mowa o malowaniu – cała reszta wygląda po prostu przecudownie. Zdjęcia tego nie są w stanie oddać, to trzeba zobaczyć na własne oczy w dobrym świetle.

Inne uwagi oraz podsumowanie

Nie było żadnego problemu z osadzeniem figurki w podstawce. ¥14800 to cena, w jakiej była sprzedawana na początku. Nie jest to na pewno najniższy pułap, jednak w tej kategorii cenowej otrzymujemy naprawdę porządnie wykonany produkt, do którego trudno się jakkolwiek przyczepić. Z całego serca polecam tę figurkę każdemu fanowi Fate/kaleid liner PRISMA☆ILLYA, fanom samej postaci, jak i kolekcjonerom statuetek ubranych w tradycyjne chińskie stroje. Jestem przekonany, że nie będziecie zawiedzeni.

Illyasviel von Einzbern – 1/6 (China Dress Ver.) – Fate/kaleid liner PRISMA☆ILLYA 3rei!! (Phat Company, 2019) – Galeria

Pudełko

Figurka

Ostatnia modyfikacja:
30 listopada 2022
Last modified:
30 listopada 2022

Podobne Wpisy

Related Posts