Eris Boreas Greyrat Swimsuit Ver. – 1/7 – Mushoku Tensei (CA Works, 2023)

Tagi

Tags

Kategorie

Categories

Eris Boreas Greyrat Swimsuit Ver. – 1/7 – Mushoku Tensei (CA Works, 2023) - Dane

Eris Boreas Greyrat Swimsuit Ver. – 1/7 – Mushoku Tensei (CA Works, 2023) - Details

Źródło

Source

Eris Boreas Greyrat (Mushoku Tensei ~Isekai Ittara Honki Dasu~)

Producent

Manufacturer

CA Works

Typ

Type

Normalny

Wymiary

Size

1/7 – 250mm

Data Premiery

Release Date

20.01.2023

MFC

MFC

1464607

Eris Boreas Greyrat Swimsuit Ver. – 1/7 – Mushoku Tensei (CA Works, 2023) – Komentarz

Wstęp

Z racji tego, że Mushoku Tensei spodobało mi się już od pierwszego odcinka, w mojej kolekcji nie mogło zabraknąć figurki mojej ulubionej postaci. Nadmienię tylko tyle, że już w najbliższym czasie dojdzie do mnie przesyłka z inną figurką przedstawiającą Eris, więc jej recenzja również się pojawi.

Eris Boreas Greyrat Swimsuit Ver. – 1/7 – Mushoku Tensei (CA Works, 2023) – Jakość wykonania

Jest to moja pierwsza figurka od CA Works. Gdy spojrzałem na ich inne produkty, odniosłem wrażenie, że nie są one tak wysokiej jakości, jak ta konkretna figurka, będąca obiektem tej recenzji. Widać to szczególnie na zdjęciach promocyjnych. W każdym razie miałem pewne obawy podczas składania zamówienia, lecz spieszę poinformować, że w tej cenie otrzymujemy produkt naprawdę wysokiej jakości. Drobne niedociągnięcia widać jedynie na zdjęciach przy dużym zoomie. Nie obyło się bez drobinek kurzu (które również zauważyłem dopiero podczas obróbki zdjęć). Mam zwyczaj mycia jedynie figurek używanych przed robieniem zdjęć do recenzji. Nie inaczej było w tym przypadku – poniższa sesja zdjęciowa przedstawia Eris zaraz po wyciągnięciu z pudełka.

Figurka jest ciężka. Subiektywnie, niemal tak, jak te w skali 1/4. Prawdopodobnie przed to, jak wymodelowano ubranie i ile dodatkowego PVC było potrzebne. Malowanie wygląda świetnie i wykonane jest bardzo starannie. Sporo cieni, również na samej skórze. Widać też różnicę odcieni na włosach, za co spory plus, ponieważ wiele figurek z tego przedziału cenowego pomija cieniowanie włosów.

Inne uwagi oraz podsumowanie

Usadowienie Eris w podstawce nie wymagało siłowania się z przygotowanymi pod to otworami. Całą figurkę wsparto metalowym elementem z plastikową podpórką przyjmującą ciężar tylnej części figurki przez oparcie na niej lewej nogi bohaterki.

Eris Boreas Greyrat Swimsuit Ver. – 1/7 – Mushoku Tensei (CA Works, 2023) – Galeria

Pudełko

Figurka

Film

Ostatnia modyfikacja:
27 kwietnia 2023
Last modified:
27 kwietnia 2023

Podobne Wpisy

Related Posts