To Aru Kagaku no Railgun T – Visual Book 1 & 2 (Kadokawa, 2021-2022)

Tagi

Tags

Kategorie

Categories

To Aru Kagaku no Railgun T – Visual Book 1 & 2 (Kadokawa, 2021-2022) - Dane

To Aru Kagaku no Railgun T – Visual Book 1 & 2 (Kadokawa, 2021-2022) - Details

Źródło

Source

To Aru Kagaku no Railgun T

Wydawca

Publisher

Kadokawa
k

Tytuł Oryginalny

Original Title

とある科学の超電磁砲T Official Visual Book

Artysta

Artist

-

Data Wydania

Release Date

27.03.2021 / 26.02.2022

MFC

MFC

1140211

To Aru Kagaku no Railgun T – Visual Book 1 & 2 (Kadokawa, 2021-2022) – Komentarz

Ta recenzja będzie wyjątkowo dotyczyć dwóch artbooków, gdyż należą one do tej samej serii. Obie publikacje zawierają oficjalne ilustracje trzeciego sezonu To Aru Kagaku no Railgun prezentujące bohaterki serialu w przeróżnych sytuacjach. Wydane są w formacie A4 i liczą około 80 stron i są oprawione w kolorowe obwoluty oraz obi. Większość grafik wypełnia całe strony A4, w tym sporo ilustracji zajmuje obie strony. Nie mogę zarzucić nic jakości druku oraz papieru.

Zawartość

Warto napisać kilka słów o samej zawartości, ponieważ w zasadzie każda strona zawiera przepiękny, pełen detali i świetnie nasycony kolorami art.

Co ważne – nie są to zrzuty ekranu z poszczególnych odcinków lub istniejące materiały promocyjne. Takich artbooków niestety zostało wydanych dość sporo, jednak ten na szczęście nie jest jednym z nich. Zdecydowana większość to grafiki przygotowane specjalnie pod oba artbooki. Wszystko podzielono na sekcje tematyczne w postaci rozdziałów. Są takie poświęcone życiu codziennemu, strojom kąpielowym, jak również takie, bezpośrednio nawiązujące do wydarzeń prezentowanych w trzecim sezonie. Rzecz jasna nie zabrakło też wprowadzenia w postaci prezentacji poszczególnych bohaterek, gdzie znaleźć można między innymi informację o ich aktorkach głosowych i krótki opis. Do wyboru do koloru. Naprawdę jest na co popatrzeć i nic nie sprawiało wrażenia, że zostało gdzieś upchnięte na siłę.

Pierwsza i druga część To Aru Kagaku no Railgun T – Visual Book to bardzo udane publikacje i z całego serca polecam je fanom tego uniwersum oraz ogólnie kolekcjonerom ciekawych artbooków. Ceny nie są wygórowane, a stanowić one będą z pewnością wartościową część każdej kolekcji.

Prezentacja

Przed przejściem do galerii, w której można będzie zobaczyć kilka zdjęć zawartości artbooka, wypada pokazać jak prezentuje się on z zewnątrz.

Tak prezentuje się w obwolucie:

Natomiast tak bez:

Galeria

Ostatnia modyfikacja:
28 grudnia 2022
Last modified:
28 grudnia 2022

Podobne Wpisy

Related Posts