Konomi – ArtWorks (Kadokawa, 2022)

Tagi

Tags

Kategorie

Categories

Konomi – ArtWorks (Kadokawa, 2022) - Dane

Konomi – ArtWorks (Kadokawa, 2022) - Details

Źródło

Source

Cross Connect, Liar Liar, Touhou,

Wydawca

Publisher

Kadokawa
k

Tytuł Oryginalny

Original Title

konomi - ArtWorks

Artysta

Artist

Konomi

Data Wydania

Release Date

25.03.2022

MFC

MFC

1421033

Konomi – ArtWorks (Kadokawa, 2022) – Komentarz

Najpopularniejszymi ilustracjami Konomi są okładki light novel Liar Liar. W recenzowanym artbooku nie zabrakło materiałów przedstawiających bohaterki tego tytułu. Oprócz tego zobaczyć możemy tutaj także oryginalne dzieła twórcy, jak i bohaterki innej light novel – Cross Connect (ciekawostka – o podobnej tematyce, co Liar Liar). Spod pędzla Konomi wyszło również wiele publikacji z uniwersum Touhou. Niektóre dzieła znalazły się również w opisywanej publikacji.

Artbook liczy 128 stron w formacie A4. Całość podzielona jest na pięć rozdziałów. Prezentowane są w nich kolejno – prace z light novel, nieokreślonych publikacji, doujinów, Touhou oraz gier bishoujo. Ostatni fragment to część specjalna z corssoverem Liar Liar i Cross Connect w formie krótkiego rozdziału light novel. Rzecz jasna – w języku japońskim. Na samym końcu bardzo krótki wywiad z autorem. W każdym rozdziale ilustracje zawierają podpisy, skąd dokładnie pochodzą (tylko w języku japońskim).

Ogólna jakość druku jest fenomenalna. Kolory są żywe, a ilość detali dosłownie zachwyca. Nie wszystkie ilustracje zajmują całą stronę A4. Okazjonalnie można znaleźć również prace czarno-białe, choć zdecydowanie dominują te w pełnym kolorze.

Konomi – ArtWorks to idealna pozycja w kolekcji dla miłośników słodkich ilustracji z mnóstwem detali. Osobiście nie jestem wielkim fanem Liar Liar czy Cross Connect, jednak styl designu postaci Konomi po prostu bardzo mi się podoba i zwyczajnie nie mogło tego artbooka zabraknąć w mojej kolekcji.

Konomi – ArtWorks (Kadokawa, 2022) – Prezentacja

Przed przejściem do galerii, w której można będzie zobaczyć kilka zdjęć zawartości artbooka, wypada pokazać, jak prezentuje się on z zewnątrz.

Tak artbook Konomi – ArtWorks prezentuje się w obwolucie:

Natomiast tak bez:

Galeria

Ostatnia modyfikacja:
12 listopada 2023
Last modified:
12 listopada 2023

Podobne Wpisy

Related Posts