Visual Novel od Key – Planetarian – dostaje adaptację anime!

Visual Novel od Key – Planetarian – dostaje adaptację anime!

Visual Novel od Key – Planetarian – dostaje adaptację anime! 860 275 rascal

PlanetarianKey, twórcy powieści wizualnej planetarian ~chiisana hoshi no yume~ ogłosili dziś, iż ich dzieło uzyska adaptację anime w tym roku! Nie określili jednak w jakim formacie zostanie stworzone (film/seria).

Za animację odpowiadać ma studio David Production, odpowiedzialni za takie serie jak JoJo’s Bizarre Adventure, czy Ristorante Paradiso. Zapowiedź zawiera także oznajmienie o orezentacji produktu mające mieć miejsce 15 kwietnia w Akihabarze.

Początkowo wszyscy wzięli tę informację za żart, jednak ekipa studia Key temu zaprzeczyła, nie zdejmując ogłoszenia następnego dnia. Stronę projektu można zobaczyć tutaj.

Poniżej pierwsze PV Planetarian:

Od siebie mogę dodać tylko, że martwi mnie to, jakie studio podjęło się tej adaptacji. Nie podoba mi się ich art style, oraz kierownictwo produkcji (pisze to po tym co widziałem w JoJo’s Bizarre Adventure, niestety po powyższym poglądowym wideo nie możemy niczego w zasadzie wywnioskować…). Mimo wszystko, to kolejna świetna wiadomość. Dostaniemy następną adaptację visual novel od Key w tym roku (w październiku ogłoszono, że trwają pracę nad anime Rewrite)

Warto wspomnieć także o tym, ze powieść wizualna dostępna jest do kupienia na platformie Steam. Co mogę o niej powiedzieć? W zasadzie po samym studiu można wywnioskować, co ten produkt oferuje. Piękna, dość krótka, lecz wzruszająca opowieść. Serdecznie polecam!

Ostatnia aktualizacja: 24 października 2020

  Loading...

  Kontakt

   Loading...

   Media Społecznościowe

   Szukaj