New Love Plus+ 3DS LL Nene Deluxe Set (Konami 2014)

Tagi

Tags

Kategorie

Categories

Wstęp

Przedmiotem wpisu jest coś, co można nazwać świętym graalem. Jest to limitowana edycja konsoli Nintendo 3DS z motywami z gry New Love Plus+ dostępna wyłącznie w Japonii. Samą grę recenzowałem ładne kilka lat temu, recenzja dostępna jest tutaj. Bardzo polecam zapoznanie się z tym wpisem. Powstały trzy zestawy tej edycji specjalnej. Każdy poświęcony innej bohaterce Love Plus. Mój wybór padł na wersję z Anegasaki Nene, ponieważ to właśnie ją wybrałem, zapoznając się z tym tytułem kilka lat temu. Konsola dotarła do mnie w stanie nowym. Nigdy wcześniej nie była otwierana, wiec absolutnie każda część zestawu jest w stanie nienaruszonym. Recenzuję wersję rzadszą i jednocześnie bogatszą, czyli Deluxe Set. Była też możliwość zakupu samej konsoli bez dodatków.

New Love Plus+ 3DS LL Nene Deluxe Set (Konami, 2014)

Rozmiar pudełka jest dość spory. Jednak to nie powinno nikogo dziwić, gdyż oprócz samej konsoli dostajemy również sporo dodatków.

  • Pudełko z konsolą Nintendo 3DS LL z grafiką wersji limitowanej
  • Zestaw wysokiej jakości grafik przedstawiających poszczególne wydarzenia w grze
  • Artbook
  • Pudełko z Grą New Love Plus+
  • Drama CD

Opakowanie

Główne opakowanie prezentuje się świetne. Naprawdę ładny design.

Pudełko z dodatkami

W środku znajdują się dwa papierowe pudełka. Jedno osłania karton konsoli, drugie zawiera dodatki wersji Deluxe. Tak jak już wcześniej wspominałem, każda z trzech bohaterek gry ma swoją, całkowicie unikalną zawartość. To tyczy się dosłownie każdego elementu. Od designu po sam content. Poniższe opakowanie sprawia wrażenie produktu premium, gdy trzyma się go w rękach.

Grafiki z wydarzeniami z gry

Pierwszą rzeczą, którą widzimy po jego otwarciu to koperta z dużym ostrzeżeniem. Twórcy ostrzegają o możliwych spoilerach na załączonych ilustracjach. Przedstawiają bowiem one wydarzenia z gry. Jakość ich wykonania jest niesamowicie dobra. Są one dodatkowo pokryte folią nadającą dodatkowego kontrastu kolorom. Ilustracje umieszczone są po obu stronach kart. Klej użyty do zaklejenia koperty był bardzo mocny. Musiałem się sporo napocić, żeby nie spowodować większych uszkodzeń papieru w okolicy klejonej części.

Artbook

Artbook liczy 40 stron. Zawiera sporo grafik promocyjnych, ale także oryginalnych rysunków przygotowanych na potrzeby tej publikacji. Oprócz tego zobaczyć można wczesne projekty Nene, wszystkie fryzury, ubrania oraz loga najważniejszych miejscówek miasta Towano. Jakość druku nie budzi żadnych zastrzeżeń. Nie oszczędzano tutaj na materiałach. Kolory są żywe i całość jest miła dla oka. Pod obwolutą dość oryginalny pomysł na okładkę.

Drama CD

Na płycie oprócz programu radiowego znajdują się również utwory z soundtacku.

Limitowane Pudełko z Konsolą Nintendo 3DS LL

Nawet opakowanie konsoli ma motyw przewodni gry i Anegasaki Nene. Design bardzo podobny do frontu głównego opakowania.

Pudełko z grą New Love Plus+

Bałem się przez chwilę, iż zestaw nie zawiera gry. Tym bardziej że w pudełku z dodatkami do wersji Deluxe było puste miejsce wielkości opakowania gier na 3DSa. Moje obawy okazały się bezpodstawne, gdyż pudełka z grą umieszczono w opakowaniu konsoli, co zresztą napisane jest na głównym pudełku edycji specjalnej (a zauważyłem to dopiero przy edycji zdjęć). Jest to moja druga kopia tej gry, więc zostawiam ją zafoliowaną. Zamiast tego pokazuję zawartość egzemplarza, który znajdował się w mojej kolekcji już od dawna, gdyż jest on identyczny.

Konsola Nintendo 3DS LL Anegasaki Nene

No i pora na wisienkę na torcie. Konsola prezentuje się po prostu genialnie. Nie widziałem chyba innej, ładniejszej edycji specjalnej 3DSa. Monochromatyczny nadruk w kolorze bordowym idealnie komponuje się z białą konsolą. Spód również ma delikatne akcenty. Szkoda tylko, że środek nie różni się już niczym od wersji białej 3DS XL.

Konsola przeleżała w pudełku prawie 10 lat, więc nie byłem zdziwiony, że bateria była całkowicie wyczerpana. Po naładowaniu działa jednak bez najmniejszego problemu. Same ekrany nie mają żadnych przebarwień, nie są też pożółkłe. Niestety nie trafiłem na wersję z ekranem IPS (co już w ogóle nadałoby niesamowitej wartości tej edycji), ale wszystkiego mieć nie można.

Film przedstawiający unboxing oraz inny merch z Love Plus

New Love Plus+ 3DS LL Nene Deluxe Set (Konami, 2014) – podsumowanie

Sporo lat polowałem na 3DSa w tej wersji w stanie nowym. W końcu udało mi się go znaleźć w dość przyzwoitej cenie. Na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Dodatki w wersji Deluxe są naprawdę satysfakcjonujące. Konami zrobiło tutaj kawał świetnej roboty. Szkoda tylko, że porzucili już uniwersum Love Plus, a sami twórcy już dawno się zwolnili.

Jeszcze raz zachęcam do przeczytania pełnej recenzji gry dostępnej tutaj.

Ostatnia modyfikacja:
14 czerwca 2023

Last modified:
14 czerwca 2023

Podobne Wpisy

Related Posts