Tokisaki Kurumi – 1/7 (Alluring Kimono Ver.) – Date a Live (KDColle, 2020)

Tagi

Tags

Kategorie

Categories

Tokisaki Kurumi – 1/7 (Alluring Kimono Ver.) – Date a Live (KDColle, 2020) - Dane

Tokisaki Kurumi – 1/7 (Alluring Kimono Ver.) – Date a Live (KDColle, 2020) - Details

Źródło

Source

Tokisaki Kurumi (Date A Live)

Producent

Manufacturer

KDColle (Kadokawa)

Typ

Type

Normalny

Wymiary

Size

1/7 – 230mm

Data Premiery

Release Date

24.06.2020

MFC

MFC

851427

Tokisaki Kurumi – 1/7 (Alluring Kimono Ver.) – Date a Live (KDColle, 2020) – Komentarz

Wstęp

Kolejna figurka Kurumi w skali 1/7 wylądowała w mojej kolekcji. Tym razem ubrana w kimono. Gdy tylko ją zobaczyłem, po prostu nie mogłem się oprzeć i od razu znalazła się w koszyku.

Jakość wykonania

Statuetka została wyceniona na ¥20000. Jakość wykonania nie pozostawia złudzeń, iż jest warta swojej ceny. Malowanie i cieniowanie wykonano perfekcyjne, dbałość o detale również. Nie zauważyłem absolutnie żadnych niedoskonałości, do tego ilość szczegółów naprawdę robi wrażenie. Tokisaki Kurumi prezentuje się niesamowicie na tle mojej kolekcji i mocno przykuwa wzrok, mimo iż nie wielkością porównywalna jest do większości innych, które posiadam.

Inne uwagi oraz podsumowanie

Nie było problemów z umocowaniem jej w podstawce – wszystko spasowano idealnie. Mam wrażenie, że pudełko jest ciut większych rozmiarów niż te, innych producentów sprzedających figurki tej samej skali. Rzecz jasna całość była odpowiednio zabezpieczona foliami oraz plastikiem, więc nie ma mowy o tym, by w transporcie coś się uszkodziło, o ile nie przejedzie po naszej paczce walec. Serdecznie polecam każdemu fanowi Date a Live lub samej Tokisaki Kurumi oraz kolekcjonerom figurek z tradycyjnymi japońskimi akcentami. Na pewno nie będziecie zawiedzeni zakupem, a sama figurka w rzeczywistości prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach poniżej. Można ją bez problemu jeszcze kupić (Solaris Japan lub japoński Amazon).

Tokisaki Kurumi – 1/7 (Alluring Kimono Ver.) – Date a Live (KDColle, 2020) – Galeria

Pudełko

Figurka

Ostatnia modyfikacja:
30 listopada 2022
Last modified:
30 listopada 2022

Podobne Wpisy

Related Posts