Search
Close this search box.

Miura Azusa – 1/8 – THE iDOLM@STER (Phat Company, 2016)

Table of Contents
Spis Treści

Źródło

Source

Miura Azusa (THE iDOLM@STER)

Producent

Manufacturer

Phat! Company

Typ

Type

Normalny

Rozmiar

Size

1/8 – 220mm

Data Premiery

Release Date

26.09.2016

MFC

216141

Miura Azusa – 1/8 – THE iDOLM@STER (Phat Company, 2016) – Komentarz

Gdy po raz pierwszy zobaczyłem tę figurkę, od razu dodałem ją do listy must-have. Zauroczyła mnie ilość detali oraz to, jak dobrze prezentuje się model tej postaci w wersji 3D. Nie zawsze jest taką oczywistością. Rzecz jasna jest to zasługa Mazakiego Yuusuke, gdyż dobry projekt i rzeźba to podstawa.

Gdy w końcu paczka do mnie dotarła i otworzyłem pudełko, śmiało mogłem stwierdzić, iż na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach producenta. Gdy dokładnie się przyjrzałem wykończeniu, zauważyłem jednak kilka drobnych uchybień powstałych przy malowaniu, jednak są one na tyle małe, że widać je tylko przy bardzo bliskiej analizie. Ogólna jakość przy tej półce cenowej (¥8400 na premierę) jest naprawdę satysfakcjonująca.

Miura Azusa – 1/8 – THE iDOLM@STER (Phat Company, 2016) – Galeria

Pudełko

Figurka

Facebook
X
Pinterest
Telegram
Email

Ostatnia modyfikacja

Last modified:

Eris Boreas Greyrat Swimsuit Ver. – 1/7 – Mushoku Tensei (CA Works, 2023)

Z racji tego, że Mushoku Tensei spodobało mi się już od pierwszego odcinka, w mojej kolekcji nie mogło zabraknąć figurki mojej ulubionej postaci. Nadmienię tylko tyle, że już w najbliższym czasie dojdzie do mnie przesyłka z inną figurką przedstawiającą Eris, więc jej recenzja również się pojawi.

Tokisaki Kurumi – 1/7 (Alluring Kimono Ver.) – Date a Live (KDColle, 2020)

Kolejna figurka Kurumi w skali 1/7 wylądowała w mojej kolekcji. Tym razem ubrana w kimono. Gdy tylko ją zobaczyłem, po prostu nie mogłem się oprzeć i od razu znalazła się w koszyku. Statuetka została wyceniona na ¥20000. Jakość wykonania nie pozostawia złudzeń, iż jest warta swojej ceny.

Minase Iori – 1/8 – THE iDOLM@STER (Phat Company, 2014)

Postawiłem sobie za cel zebranie całej kolekcji figurek z Idolm@ster w skali 1/8 wyprodukowanych przez Phat! Company. Ich jakość w stosunku do ceny jest po prostu świetna pod wieloma względami (rzeźba, genialnie odwzorowanie projektów postaci z 2D do 3D, jakość pokrycia farbą itd.).

Yuuki Mikan – 1/7 – To LOVEru Darkness (FuRyu / F:NEX, 2021)

Kolejna figurka Mikan w mojej kolekcji. Tym razem w skali 1/7 sprzedawanej pod szyldem F:NEX (należącym do FuRyu). Po zakupie przeczytałem komentarze na jej temat i zauważyłem, że sporo ludzi narzekało na jakość malowania. Jeśli mam być szczery, nie zauważyłem jakichś ubytków, czy źle pomalowanych części.