Shokuhou Misaki – B-style 1/4 – To Aru Kagaku no Railgun (FREEing, 2022)

Tagi

Tags

Kategorie

Categories

Shokuhou Misaki – B-style 1/4 – To Aru Kagaku no Railgun (FREEing, 2022) - Dane

Shokuhou Misaki – B-style 1/4 – To Aru Kagaku no Railgun (FREEing, 2022) - Details

Źródło

Source

Shokuhou Misaki (To Aru Kagaku no Railgun)

Producent

Manufacturer

FREEing

Typ

Type

Normalny

Wymiary

Size

1/4 – 485mm

Data Premiery

Release Date

17.01.2022

MFC

MFC

1146179

Shokuhou Misaki – B-style 1/4 – To Aru Kagaku no Railgun (FREEing, 2022) – Komentarz

Wstęp

Figurkę zamawiałem w preorderze gdzieś w okolicy połowy poprzedniego roku. Kilka dni temu ją otrzymałem (niestety przesyłka została nadana pocztą, dlatego też czas oczekiwania zamiast pięciu dni wyniósł ponad dwa tygodnie). Jest to kolejna figurka firmy FREEing z serii B-style w mojej kolekcji.

Jakość wykonania

Wspominałem już kilka razy przy recenzowaniu innych figurek w skali 1/4, iż każda robi wrażenie, gdy się na nią patrzy. Tutaj jest to jednak wyniesione na zupełnie inny poziom. Jeśli chodzi o jakość – tutaj bez zmian, każda statuetka tego producenta, którą posiadam, wykonano z dbałością o szczegóły. Natomiast sama twarz pod niektórymi kątami prezentuje się trochę… nijako? W każdym razie malowanie, spasowanie elementów oraz inne szczegóły prezentują się świetnie. Zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę rozmiar.

Inne uwagi oraz podsumowanie

W tym przypadku zaskoczył mnie jednak jej rozmiar. Samo pudełko było już dość wysokie – nie spodziewałem się mimo wszystko takiej wysokości (prawie 50 cm). Gdy składałem zamówienie, nie spojrzałem na rozmiar. Wysokość ta powoduje, iż nawet bez króliczych uszu (można je wyciągnąć) do najpopularniejszej witrynki wśród kolekcjonerów – Detolfa z Ikei nie wejdzie na żadną półkę. Problem rozwiązałem częściowo, całkowicie reorganizując moją kolekcję mangi, przestawiając półki w jednej z szafek, gdzie ułożone są moje książki. Nawet w ten sposób ledwo weszła, dlatego zainteresowanym polecam zmierzyć przed zamówieniem swoje półki (lub inne miejsca, gdzie ustawiacie swoje figurki). Fanom Shokuhou Misaki, serii To Aru Kagaku no Railgun lub po prostu miłośnikom króliczków z czystym sercem polecam.

Shokuhou Misaki – B-style 1/4 – To Aru Kagaku no Railgun (FREEing, 2022) – Galeria

Pudełko

Figurka

Ostatnia modyfikacja:
30 listopada 2022
Last modified:
30 listopada 2022