Nyaruko – B-style 1/4 – Haiyore! Nyaruko-san (FREEing, 2015)

Tagi

Tags

Kategorie

Categories

Nyaruko – B-style 1/4 – Haiyore! Nyaruko-san (FREEing, 2015) - Dane

Nyaruko – B-style 1/4 – Haiyore! Nyaruko-san (FREEing, 2015) - Details

Źródło

Source

Nyaruko (Haiyore! Nyaruko-san)

Producent

Manufacturer

FREEIng

Typ

Type

Normalny

Wymiary

Size

1/4 – 300mm

Data Premiery

Release Date

23.02.2015

MFC

MFC

236312

Nyaruko – B-style 1/4 – Haiyore! Nyaruko-san (FREEing, 2015) – Komentarz

Wstęp

Kolejna figurka firmy FREEing z serii B-style wpadła właśnie do mojej kolekcji. Tym razem jest to tytułowa postać z serii Haiyore! Nyaruko-san, której recenzję można przeczytać tutaj. Zamówiłem ją z japońskiego oddziału Amazon, a sam transport zrealizowany został przez firmę kurierską DHL, która pobiła rekord dostarczenia – po 2 dniach kurier z paczką pojawił się pod moimi drzwiami.

Jakość wykonania

Tak jak wspominałem w poprzednich recenzjach figurek FREEing – skala 1/4 zawsze robi wrażenie – nie inaczej jest w tym przypadku. Tym razem mieści się ona jednak bez żadnego problemu na półkach Detolfa (najpopularniejsza witrynka wśród kolekcjonerów). Samą jakość wykonania oceniam wzorowo. Twarz prezentuje się świetnie, nie zauważyłem żadnych niedoróbek w malowaniu i tak, jak w każdym przypadku figurek w wersji z rajstopami – są one wykonane z prawdziwego materiału.

Inne uwagi oraz podsumowanie

Nie ma żadnych elementów odczepianych oraz dołączonej podstawki. Warto zaopatrzyć się w jakiś miękki materiał, by nie stawiać figurki na twardym podłożu (na przykład szkle w witrynce). Cenowo – standardowo dla serii b-style. Fanom postaci, lub po prostu miłośnikom króliczków z czystym sercem polecam.

Nyaruko – B-style 1/4 – Haiyore! Nyaruko-san (FREEing, 2015) – Galeria

Pudełko

Figurka

Ostatnia modyfikacja:
30 listopada 2022
Last modified:
30 listopada 2022

Podobne Wpisy

Related Posts