Jougasaki Mika – 1/7 – THE iDOLM@STER Cinderella Girls (Bandai Spirits, 2020)

Tagi

Tags

Kategorie

Categories

Jougasaki Mika – 1/7 – THE iDOLM@STER Cinderella Girls (Bandai Spirits, 2020) - Dane

Jougasaki Mika – 1/7 – THE iDOLM@STER Cinderella Girls (Bandai Spirits, 2020) - Details

Źródło

Source

Jougasaki Mika (iDOLM@STER Cinderella Girls)

Producent

Manufacturer

Bandai Spirits

Typ

Type

Prize

Wymiary

Size

1/7 – 170mm

Data Premiery

Release Date

17.11.2020

MFC

MFC

999327

Jougasaki Mika – 1/7 – THE iDOLM@STER Cinderella Girls (Bandai Spirits, 2020) – Komentarz

Wstęp

Figurka prezentuje się nad wyraz dobrze, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę fakt jej cenę oraz to, iż została wydana jako prize.

Jakość wykonania

Niestety – jak to często bywa w przypadku statuetek prize – kontrola jakości na wysokim poziomie już nie stała. O ile nie mogę się przyczepić do precyzji malowania czy ogólnego modelu rzeźby, to figurkę dostałem fabrycznie uszkodzoną. Można powiedzieć – zdarza się. Jasne – jednak mój egzemplarz to nie odosobniony przypadek. Sporo ludzi zgłaszało ten sam problem. O co tak właściwie chodzi? O dołączoną część stroju, którą doczepia się z tyłu figurki. W miejscu łączenia była ona całkowicie ułamana. Z pomocą przyszła Kropelka – udało mi się skleić całość bez większych widocznych śladów kleju a sam plastik użyty do produkcji tej części świetnie się złapał, jednak niesmak pozostaje, ponieważ coś takiego raczej nie powinno mieć miejsca (jestem pewien, iż jest to wada fabryczna – pudełko doszło do mnie odpowiednio zabezpieczone w idealnym stanie).

Inne uwagi oraz podsumowanie

Sklejenie tej części i złożenie figurki w całość to absolutny mus, ponieważ bez tego fragmentu nie trzyma ona balansu i niemożliwym było ją postawić w taki sposób by się nie przewróciła. Jeśli całość zawartość pudełka byłaby nieuszkodzona to poleciłbym ją każdemu fanowi bohaterki Jougasaki Mika. Z racji tego, że mój przypadek nie był odosobniony – radzę się zastanowić dwa razy przed zakupem.

Jougasaki Mika – 1/7 – THE iDOLM@STER Cinderella Girls (Bandai Spirits, 2020) – Galeria

Pudłeko

Figurka

Ostatnia modyfikacja:
30 listopada 2022
Last modified:
30 listopada 2022

Podobne Wpisy

Related Posts