Angel Police Elle / Rurudo (Union Creative International Ltd, 2023)

Tagi

Tags

Kategorie

Categories

Angel Police Elle / Rurudo (Union Creative International Ltd, 2023) - Dane

Angel Police Elle / Rurudo (Union Creative International Ltd, 2023) - Details

Źródło

Source

Original

Producent

Manufacturer

Union Creative International Ltd

Typ

Type

Normalny

Wymiary

Size

230mm

Data Premiery

Release Date

17.06.2023

MFC

MFC

946262

Angel Police Elle / Rurudo (Union Creative International Ltd, 2023) – Komentarz

Wstęp

Figurka powstała na podstawie ilustracji Rurudo. Artysty, którego artbook recenzowałem już jakiś czas temu tutaj. Dzieło to zawarte jest również w tej publikacji. Do tego warto wspomnieć, że nie jest to pierwsza figurka na podstawie rysunku Rurudo.

Angel Police Elle / Rurudo (Union Creative International Ltd, 2023) – Jakość wykonania

W opakowaniu znajdują się trzy części, które należy złożyć. Nie ma tutaj nic skomplikowanego, w porównaniu do innych figurek, które posiadam. Tylko podstawka i opcjonalna czapka oficera Angel Police / 天使の警察 (tenshi no keisatsu) – obie wersje są zapisane na pudełku.

Jest to moja druga figurka Union Creative International Ltd. Po raz drugi nie mogę się w zasadzie niczego przyczepić. Elle zaraz po wyjęciu z pudełka nie była mocno zakurzona (choć na mocnych zbliżeniach można zaobserwować kilka drobinek). Malowanie robi wrażenie przy tej (średniej) półce cenowej. Zaobserwować można dużo dbałości o cienie na dosłownie każdym elemencie – od części garderoby, po włosy i ciało. Tego typu akcenty sprawiają, że ma się wrażenie obcowania z produktem premium. Bardzo miłe jest to widzieć nie tylko w najdroższym segmencie. Jakość rzeźby również zachwyca. Włosy nie mają żadnych ostrych krawędzi, więc również w tym aspekcie mocno się postarano. Nie zauważyłem także śladów niechlujnego malowania przy krawędziach i farby w miejscach, w których nie powinno jej być. Nie ma też żadnych widocznych przetarć.

Angel Police Elle jednak nie jest figurką zrobioną w skali. Przynajmniej ja nie znalazłem żadnej informacji na ten temat. Mimo wszystko, jeśli była stworzona w skali, to na pewno informacja o tym pojawiłaby się na pudełku. Ponieważ nie wykonano jej w skali, wysokość figurki nie ma zatem odniesienia do wzrostu przedstawionej bohaterki.

Podsumowanie

Jeśli jesteś fanem stylu Rurudo to nie ma się nad czym zastanawiać. Jakość wykonania przewyższa standardy tej półki cenowej. Angel Police Elle prezentuje się świetnie na półce w detolfie. Na plus opcjonalna czapka i dbałość o drobne szczegóły w malowaniu. Jedynym minusem jest fakt, iż nie wykonano jej w skali.

Angel Police Elle / Rurudo (Union Creative International Ltd, 2023) – Galeria

Pudełko

Figurka

Film

Ostatnia modyfikacja:
12 listopada 2023
Last modified:
12 listopada 2023

Podobne Wpisy

Related Posts