Minami Natsuno & BJ – 1/8 – Juusan Kihei Boueiken (Kotobukiya, 2021)

Tagi

Tags

Kategorie

Categories

Minami Natsuno & BJ – 1/8 – Juusan Kihei Boueiken (Kotobukiya, 2021) - Dane

Minami Natsuno & BJ – 1/8 – Juusan Kihei Boueiken (Kotobukiya, 2021) - Details

Źródło

Source

Minami Natsuno (Juusan Kihei Boueiken)

Producent

Manufacturer

Kotobukiya (ARTFX J)

Typ

Type

Normalny

Wymiary

Size

1/8 – 250mm

Data Premiery

Release Date

27.07.2021

MFC

MFC

1051950

Minami Natsuno & BJ – 1/8 – Juusan Kihei Boueiken (Kotobukiya, 2021) – Komentarz

Wstęp

Minami Natsuno to postać z gry Juusan Kihei Boueiken. Na zachodzie znana jako 13 Sentinels: Aegis Rim. Z racji tego, iż jest to jeden z najwybitniejszych tytułów, w jakie dane było mi zagrać, nie wyobrażam sobie nie mieć choć jednej figurki z postacią występującą w tym arcydziele. Polecam również moją długą recenzję dostępną tutaj. Wybór padł na Natsuno. O ile w zasadzie wszystkie postacie mi przypadły do gustu, to Natsuno jakoś najbardziej zapadła mi w pamięć i najbardziej ją polubiłem razem z robocim towarzyszem zwanym BJ, którego również dołączono do zestawu.

Jakość wykonania

Producentem statuetki jest Kotobukiya, więc o jakość się nie martwiłem. Bardziej martwił mnie fakt, że jest to seria ARTFX J, która najczęściej przeznaczona jest na rynek zachodni. Jak już nie raz zdążyłem się przekonać, figurki z przeznaczeniem na zachód różnych producentów są po prostu kiepskie i znacząco odbiegają jakościowo od tych, wypuszczanych na rynek rodzimy. Na szczęście nic takiego nie miało miejsca w tym przypadku. Całość prezentuje się świetnie jak na swój przedział cenowy. Nawet pudełko ma bardzo ładny design oraz wykończenie, które sprawia wrażenie produktu premium. Bardzo ładnie wykonano cieniowanie figurki. Włosy nie mają postrzępionych końcówek. Dbałość o detale (na przykład deformacja ubrań) robi wrażenie (na żywo wygląda to jeszcze lepiej niż na zdjęciach).

Inne uwagi oraz podsumowanie

Miłym dodatkiem jest fakt, że charakterystyczny napis START (nie będę spoilerował) oraz oczy BJ są fluorescencyjne (i przez jakiś czas świecą w ciemności, choć muszę przyznać, że dość słabo). Również podstawka, do której figurkę się montuje całkiem ciekawie pokazuje pewien plan z gry i mocno się wyróżnia na tle innych w mojej kolekcji.

Galeria

Pudełko

Figurka

Ostatnia modyfikacja:
30 listopada 2022
Last modified:
30 listopada 2022

Podobne Wpisy

Related Posts