Eris Boreas Greyrat – Okigae Mode – 1/7 – Mushoku Tensei (Ques Q, 2023)

Tagi

Tags

Kategorie

Categories

Eris Boreas Greyrat – Okigae Mode – 1/7 – Mushoku Tensei (Ques Q, 2023) - Dane

Eris Boreas Greyrat – Okigae Mode – 1/7 – Mushoku Tensei (Ques Q, 2023) - Details

Źródło

Source

Eris Boreas Greyrat (Mushoku Tensei ~Isekai Ittara Honki Dasu~)

Producent

Manufacturer

CA Works

Typ

Type

Normalny

Wymiary

Size

1/7 – 180mm

Data Premiery

Release Date

29.03.2023

MFC

MFC

1332601

Eris Boreas Greyrat – Okigae Mode – 1/7 – Mushoku Tensei (Ques Q, 2023) – Komentarz

Wstęp

Kolejna figurka Eris w mojej kolekcji. Obie (łącznie z poprzednią od CA Works, którą niedawno recenzowałem tutaj) chciałem mieć w swojej witrynce zaraz, gdy tylko je zobaczyłem po raz pierwszy. Na szczęście sprzedaż nie była mocno limitowana, więc bez problemu udało mi się je zakupić.

Eris Boreas Greyrat – Okigae Mode – 1/7 – Mushoku Tensei (Ques Q, 2023) – Jakość wykonania

Jest to druga Eris w mojej kolekcji, jednak podobnie jak poprzednio, pierwsza od Ques Q. Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy to pudełko w całości z przezroczystego miękkiego plastiku (lub jakkolwiek ten materiał się zwie). Takie opakowania to raczej domena tańszych figurek, lecz całość prezentowała się naprawdę estetycznie, więc nie będę w tym miejscu narzekał.

Po otworzeniu pudełka figurkę wyciągamy w typowym opakowaniu ochronnym zabezpieczonym przed otwarciem taśmą klejącą w kilku miejscach. Środek jednak trochę mnie (pozytywnie) zaskoczył. Oprócz standardowych folii, w miejscach najbardziej narażonych na przetarcia dodatkowo umieszczono cienką warstwę z pianki. Całość składa się z dwóch elementów. Podstawki i figurki. Kolory malowania są świetne. Dbałość o szczegóły i jakość cieniowania moim zdaniem trochę powyżej tego standardu cenowego. Zdecydowanie powyżej standardu również jakość rzeźby i samego odlewu. Naprawdę trudno znaleźć jakiekolwiek niedoskonałości – nawet włosy są idealnie gładkie.

Podstawka również się wyróżnia i świetnie komponuje z Eris w tej pozie.

Inne uwagi oraz podsumowanie

Otwory do połączenia całości spasowane są idealnie, dzięki czemu nie trzeba było wkładać żadnej nadmiarowej siły, a jednocześnie całość doskonale i pewnie jest ze sobą złączona. Na plus także fakt, że zaraz po wyciągnięciu z pudełka trudno było dopatrzyć się większych zabrudzeń czy kurzu. Standardowo widać to na zdjęciach. Jak już wiele razy wspomniałem – nie myję nowych figurek przed sesją zdjęciową, by pokazać, jak wyglądają zaraz po odpakowaniu.

Zdecydowanie polecam tę figurkę każdemu fanowi Mushoku Tensei, jak i samej bohaterki. Rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Bardzo cieszy mnie fakt, że mogę ją mieć w swojej kolekcji.

Eris Boreas Greyrat – Okigae Mode – 1/7 – Mushoku Tensei (Ques Q, 2023) – Galeria

Pudełko

Figurka

Film

Ostatnia modyfikacja:
16 maja 2023
Last modified:
16 maja 2023

Podobne Wpisy

Related Posts