Rurudo – Unreal (Ichijinsha, 2021)

Tagi

Tags

Kategorie

Categories

Rurudo – Unreal (Ichijinsha, 2021) - Dane

Rurudo – Unreal (Ichijinsha, 2021) - Details

Źródło

Source

Azur Lane, Fate/Grand Order, Ilustracje Oryginalne

Wydawca

Publisher

Ichijinsha
k

Tytuł Oryginalny

Original Title

rurudo – unreal

Artysta

Artist

rurudo

Data Wydania

Release Date

03.08.2021

MFC

MFC

1194300

Rurudo – Unreal (Ichijinsha, 2021) – Komentarz

Publikacja liczy 128 stron wydrukowanych na wysokiej jakości, grubym papierze kredowym w formacie A4. Warto wspomnieć o pewnym drobiazgu. Na obwolucie czcionka użyta do napisów zawierających tytuł oraz autora na frontowej stronie jest wypukła. Dodatkowo w kolorze hologramu. Nie widać tego na zdjęciach poniżej, lecz w rzeczywistości sprawia wrażenie produktu premium i naprawdę świetnie się prezentuje. Kolory oddano wiernie. Powierzchnia zadruku to niemal pełne kartki A4, z około dwucentymetrowym marginesem na górze (gdzie umieszczono tytuły dzieł oraz ewentualne imiona postaci) oraz centymetrowym na dole. Jest też wiele stron w pełnym zadruku bez marginesów, gdzie rysunki prezentowane są w pełnej okazałości na obu kartkach.

Rurudo - Unreal (2021, Ichijinsha) - recenzja artbooka - rascal.pl
Rurudo - Unreal (2021, Ichijinsha) - recenzja artbooka - rascal.pl

Artbook podzielono na cztery rozdziały. W rozdziale pierwszym umieszczono dość sporo oryginalnych ilustracji autorstwa rurudo. W tym jedną, na podstawie której stworzono figurkę przedstawiającą jego postać Eve LOVECALL w dokładnej pozie z oryginału (której premiera była zaplanowana na listopad zeszłego roku, jednak do ogólnej sprzedaży trafiła dopiero miesiąc temu). Kolejny rozdział to dzieła, które przedstawiają bohaterki z tytułów takich jak Azur Lane czy Fate/Grand Order, Miyamoto Sakura ga Kawaii dake no Shousetsu no Manga, ale również postacie używane przez VTuberki. Rozdział trzeci autor poświęcił przedstawieniu procesu tworzenia ilustracji, natomiast ostatni to (jak zwykle) wywiad.

Cena okładkowa to ¥3000, więc dość standardowa. Unreal jest aktualnie (21.03.2022) nadal w sprzedaży. Jeśli kogoś artbook zainteresował, może bez problemu odwiedzić japoński amazon i zaopatrzyć się w swój egzemplarz.

Rurudo – Unreal (Ichijinsha, 2021) – Prezentacja

Przed przejściem do galerii, w której można będzie zobaczyć kilka zdjęć zawartości artbooka, wypada pokazać jak prezentuje się on z zewnątrz.

Tak prezentuje się w obwolucie:

Rurudo - Unreal (2021, Ichijinsha) - recenzja artbooka - rascal.pl

Natomiast tak bez:

Galeria

Ostatnia modyfikacja:
30 listopada 2022
Last modified:
30 listopada 2022

Podobne Wpisy

Related Posts