Tomose Shunsaku – Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e – Art Book (Kadokawa, 2017)

Tagi

Tags

Kategorie

Categories

Tomose Shunsaku – Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e – Art Book (Kadokawa, 2017) - Dane

Tomose Shunsaku – Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e – Art Book (Kadokawa, 2017) - Details

Źródło

Source

Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e

Wydawca

Publisher

Kodansha
k

Tytuł Oryginalny

Original Title

ようこそ実力至上主義の教室へ トモセシュンサク Art Works

Artysta

Artist

Tomose Shunsaku / トモセシュンサク

Data Wydania

Release Date

23.09.2017

MFC

MFC

608401

Tomose Shunsaku – Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e – Art Book (Kadokawa, 2017) – Komentarz

Artbook przedstawia ilustracje Tomose Shunsaku, czyli artysty odpowiedzialnego za rysunki do light novel autorstwa Kinugasa Shogo, zatytułowanej Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e, opowiadające o losach grupy uczniów elitarnej, zamkniętej szkoły. Ilustracje tematycznie obejmują przede wszystkim postacie z tej powieści. Natomiast w dalszej części jego oryginalne dzieła oraz postacie z innych tytułów. Publikacja zawiera jedną rozkładaną stronę na samym początku przedstawiająca jedne z głównych bohaterek w dość dwuznacznej pozycji. Całość podzielono na siedem rozdziałów, z czego ten ostatni jest (jak to zwykle bywa) wywiadem z autorem.

Artbook wydano w formacie A4, liczy 148 stron. Całość odziana jest w wysokiej jakości kolorową obwolutę, na którą dodatkowo założono obi. Rysunki Tomose Shunsaku są pełne detali w każdym miejscu, wyróżniają się sporym kontrastem i dbałością o nawet najdrobniejsze detale. Specyficzny styl cieniowana wielopoziomowego nadaje rysunkom głębię i sprawia, że naprawdę przyjemnie się je ogląda. Coś podobnego zobaczyć można najczęściej w wysokobudżetowych visual novel – np tych od Minori. Jeśli ktoś czytał Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e, zapewne wie, o czym mówię – tutaj jednak całość prezentuje się jeszcze lepiej z powodu większego formatu i o wiele lepszej jakości druku. Fani stylu Tomose Shunsaku oraz/lub powieści będą z pewnością zachwyceni, podobnie jak zachwycony jestem ja. Zdecydowanie polecam, artbook warty jest każdego jena ceny okładkowej.

Tomose Shunsaku – Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e – Art Book (Kadokawa, 2017) Prezentacja

Przed przejściem do galerii, w której można będzie zobaczyć kilka zdjęć zawartości artbooka, wypada pokazać jak prezentuje się on z zewnątrz.

Tak prezentuje się w obwolucie:

Tomose Shunsaku - Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e - Art Book (2017, Kadokawa) - recenzja artbooka - rascal.pl

Natomiast tak bez:

Zdjęcia

Ostatnia modyfikacja:
30 listopada 2022
Last modified:
30 listopada 2022

Podobne Wpisy

Related Posts