Tokunou Shoutarou – Next Game!! – Artbook

Tokunou Shoutarou – Next Game!! – Artbook

Tokunou Shoutarou – Next Game!! – Artbook 1715 2426 rascal


Tokunou Shoutarou – Next Game!! (Houbunsha), Artbook – Dane

Źródło

New Game!

Typ

Normalny

Data premiery

27.09.2021


Tokunou Shoutarou – Next Game!! (Houbunsha), Artbook – Komentarz

Uwielbiam styl Tokunou Shoutarou odkąd tylko przeczytałem pierwszy rozdział New Game! Kilka miesięcy temu, przeglądając pixiv zauważyłem, iż 27 września zostaje wydany artbook zatytułowany Next Game! Bez zastanowienia złożyłem pre-order. Paczkę wysłano planowo (dzień przed premierą), jednak czekałem na nią ponad półtora miesiąca (dopiero wczoraj w drzwiach pojawił się listonosz wręczając mi ją) – nie pamiętam kiedy ostatni raz tak długo zajęła podróż przesyłce nadanej w Japonii.

Istnieje również edycja limitowana tego artbooka (dostępna na AmiAmi), jednak zauważyłem to niestety po tym jak złożyłem już zamówienie w CDJapan. Zawarta jest w niej dodatkowo (nie wiem jak dokładnie takie rzeczy nazywają się w języku polskim) figurka akrylowa rozmiaru A6 (co nie ukrywam – byłoby naprawdę miłym dodatkiem, gdyż zbieram również takie figurki). Sam artbook nie różni się niczym od wersji standardowej. Ma 170 stron, świetnej jakości papier kredowy jak i sam druk (ale to raczej standard).
Jeśli chodzi o zawartość – było dane zobaczyć mi dokładnie to, do czego zdążył już autor przyzwyczaić. Jest kolorowo, słodko a poziom szczegółów i jakość cieniowania robią wrażenie.
Całość podzielono na cztery tematyczne rozdziały a na samym końcu – standardowo – dość obszerny wywiad z twórcą. Fani jego stylu jak i samego New Game! będą z pewnością zachwyceni. Zakup uważam za bardzo udany.


Tokunou Shoutarou – Next Game!! (Houbunsha), Artbook – Prezentacja

Zanim pokażę kilkanaście zdjęć z zawartością artbooka, szybki rzut oka na okładkę zawiniętą w kolorową, wysokiej jakości obwolutę oraz dodatkowym obi w kolorze srebrnym.

Tak wygląda tył, płynnie przechodzący z frontu (całość tworzy jedną wielką ilustrację):

A tak artbook prezentuje się bez obwoluty:


Next Game!! (Houbunsha), Artbook – Galeria

Ostatnia aktualizacja: 19 listopada 2021

  Loading...

  Kontakt

   Loading...

   Media Społecznościowe

   Szukaj