Tokunou Shoutarou – Next Game!! (Houbunsha, 2021)

Tagi

Tags

Kategorie

Categories

Tokunou Shoutarou – Next Game!! (Houbunsha, 2021) - Dane

Tokunou Shoutarou – Next Game!! (Houbunsha, 2021) - Details

Źródło

Source

New Game!

Wydawca

Publisher

Houbunsha
k

Tytuł Oryginalny

Original Title

NEW GAME!画集 NEXT GAME!! (まんがタイムKRコミックス) | 得能正太郎

Artysta

Artist

Tokunou Shoutarou

Data Wydania

Release Date

27.09.2021

MFC

MFC

1254311

Tokunou Shoutarou – Next Game!! (Houbunsha, 2021) – Komentarz

Uwielbiam styl Tokunou Shoutarou odkąd tylko przeczytałem pierwszy rozdział New Game! Kilka miesięcy temu, przeglądając pixiv zauważyłem, iż 27 września zostaje wydany artbook zatytułowany Next Game! Bez zastanowienia złożyłem pre-order. Paczkę wysłano planowo (dzień przed premierą). Czekałem na nią ponad półtora miesiąca (dopiero wczoraj w drzwiach pojawił się listonosz wręczając mi ją) – nie pamiętam kiedy ostatni raz tak długo zajęła podróż przesyłce nadanej w Japonii.

Istnieje również edycja limitowana tego artbooka (dostępna na AmiAmi), jednak zauważyłem to niestety po tym jak złożyłem już zamówienie w CDJapan. Zawarta jest w niej dodatkowo figurka akrylowa rozmiaru A6 (co nie ukrywam – byłoby naprawdę miłym dodatkiem, gdyż zbieram również takie figurki). Sam artbook nie różni się niczym od wersji standardowej. Ma 170 stron, świetnej jakości papier kredowy jak i sam druk (ale to raczej standard).
Jeśli chodzi o zawartość – było dane zobaczyć mi dokładnie to, do czego zdążył już autor przyzwyczaić. Jest kolorowo, słodko a poziom szczegółów i jakość cieniowania robią wrażenie.
Całość podzielono na cztery tematyczne rozdziały a na samym końcu – standardowo – dość obszerny wywiad z twórcą. Fani jego stylu jak i samego New Game! będą z pewnością zachwyceni. Zakup uważam za bardzo udany.

Tokunou Shoutarou – Next Game!! (Houbunsha, 2021) – Prezentacja

Zanim pokażę kilkanaście zdjęć z zawartością artbooka, szybki rzut oka na okładkę zawiniętą w kolorową, wysokiej jakości obwolutę oraz dodatkowym obi w kolorze srebrnym.

Tak wygląda tył, płynnie przechodzący z frontu (całość tworzy jedną wielką ilustrację):

A tak artbook prezentuje się bez obwoluty:

Galeria

Ostatnia modyfikacja:
30 listopada 2022
Last modified:
30 listopada 2022

Podobne Wpisy

Related Posts