Miura Azusa – 1/8 – Phat Company (THE [email protected])

Miura Azusa – 1/8 – Phat Company (THE [email protected])

Miura Azusa – 1/8 – Phat Company (THE [email protected]) 1707 2560 rascal

Rozpoczynam kolejny cykl wpisów. Poświęcony on będzie figurkom z mojej kolekcji. Raz lub dwa razy w miesiącu będę przygotowywał wpis przedstawiający mój krótki komentarz, parametry oraz zdjęcia jednej wybranej figurki.Na pierwszy ogień leci jedna z moich ulubionych statuetek, przedstawiająca postać Miura Azusa z serii The [email protected]


Miura Azusa – 1/8 – Phat Company (THE [email protected]) – Dane

Rzeźbiarz

Mazaki Yuusuke (間崎祐介)

Skala / Rozmiar

1/8 – 220mm

Data premiery

26.09.2016

Numer JAN

4560308574864


Miura Azusa – 1/8 – Phat Company (THE [email protected]) – Komentarz

Gdy po raz pierwszy zobaczyłem tę figurkę, od razu dodałem ją do listy must-have. Zauroczyła mnie ilość detali oraz to, jak dobrze prezentuje się model tej postaci w wersji 3D, co nie zawsze jest taką oczywistością. Rzecz jasna jest to zasługa Mazakiego Yuusuke, gdyż dobry projekt i rzeźba to podstawa.

Gdy w końcu paczka do mnie dotarła i otworzyłem pudełko, śmiało mogłem stwierdzić, iż na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach producenta. Gdy dokładnie się przyjrzałem wykończeniu, zauważyłem jednak kilka drobnych uchybień powstałych przy malowaniu, jednak są one na tyle małe, że widać je tylko przy bardzo bliskiej analizie. Ogólna jakość przy tej półce cenowej (¥8400 na premierę) jest naprawdę satysfakcjonująca.


Miura Azusa – 1/8 – Phat Company (THE [email protected]) –  Galeria

Pudełko:

Figurka:

  Loading...

  Kontakt

   Loading...

   Media Społecznościowe

   Szukaj